نتایج جستجو برای عبارت :

رومه های اسپانیا؛ نسخه شفابخش رئال (عکس)

رئال مادرید پس از هفته ها کسب نتایج نه چندان خوب و به خصوص ارائه بازی خسته کننده، حالا به فرم خوب خودش بازگشته است.

به گزارش "ورزش سه"، رئال پس از کسب دو
برد متوالی در لالیگا، در کوپا دل ری نیز جیرونا را در هم کوبید و مهمتر
اینکه شکل بازی های این تیم نیز نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است. به
عقیده آاس، بیش از همه این پینتوس، بدنساز رئال بوده که نقش اصلی را در
باز
باشگاه رئال مادرید به انگلیسی realmadrid Football club و به اسپانیایی Real Madrid Club de Fútbol – رئال مادرید محبوبترین تیم حال حاضر دنیا است. باشگاه فوتبال رئال مادرید در پایتخت اسپانیا قرار دارد در ا ین صفحه می توانید جدیدترین اخبار رئال مادرید را دنبال کنید. لباس تیم رئال مادرید سفید است.
رامون کالدرون (مدیر سابق رئال) :وقتی فرگوسن فهمید که رونالدو می خواهد به رئال برود با شرایطی مشابه او را به بارسلونا پیشنهاد داد
به رونالدو گفت که میتواند برود اما فقط به شرطی که به بارسا برود ، با این وجود رونالدو تعهد و تعصبش به رئال را نشان داد و به همین خاطر به برنابئو آمد
الکسیس برنارد (لکیپ):رئال مادرید پیشنهاد ۱۲۰ میلیون + خامس رو داده که پی اس جی رد کرده، پی اس جی هم گفته جای خامس ایسکو رو بدید که رئال رد کرده، پی اس جی همچنین دنبال دوازه بان هم هستش اما کورتوا از رئال جدا نخواهد شد.⚽️ ایران رئال مادرید ⚽️
آیا فدریکو والورده نسخه ارزان‌تری از پوگبا برای رئال مادرید است؟
کد تولز » اخبار ورزشی: زین‌ الدین زیدان در پاسخ به این پرسش که «آیا فدریکو والورده نسخه ارزان‌تری از پوگبا است؟»، گفت: من اینطور به این قضیه نگاه نمی‌کنم. فدریکو والورده بازیکن خیلی جوانی است که آینده درخشانی در انتظارش است. او عالی کار  می‌کند و از عملکردش سورپرایز نشدم. فدریکو بازیکن مهمی برای ما به شمار می‌رود.
»» نتایج زنده فوتبال
سرمربی رئال مادرید همچنین درباره
 بازی بعدی رئال مادرید
هفته 25 لالیگا
 لوانته  رئال مادرید
 شنبه 3 اسفند
ساعت 23:30
ورزشگاه سیوداد والنسیا
اخبار رئال مادرید » رئال مادرید » بازی بعدی رئال مادرید
کد ابزار »»» نتایج زنده
جدول لالیگا | نتایج بازیهای لالیگا | برنامه بازیهای لالیگا اسپانیا فصل جدید

»» اگر تمایل به داشتن یک عکس پروفایل خاص از ستارگان و لوگو رئال مادرید دارید پیشنهاد می کنیم عکس پروفایل رئال مادرید را از اینجا انتخاب کنید.
»» بازی رئال مادرید و بارسلونا
 بازی بعدی رئال مادرید
هفته 25 لالیگا
 لوانته  رئال مادرید
 شنبه 3 اسفند
ساعت 23:30
ورزشگاه سیوداد والنسیا
اخبار رئال مادرید » رئال مادرید » بازی بعدی رئال مادرید
کد ابزار »»» نتایج زنده
جدول لالیگا | نتایج بازیهای لالیگا | برنامه بازیهای لالیگا اسپانیا فصل جدید

»» اگر تمایل به داشتن یک عکس پروفایل خاص از ستارگان و لوگو رئال مادرید دارید پیشنهاد می کنیم عکس پروفایل رئال مادرید را از اینجا انتخاب کنید.
»» بازی رئال مادرید و بارسلونا

مرجع خبری رئال مادرید : زین الدین زیدان به سومین مربی تاریخ رئال مادرید از نظر برد در لالیگا با 88 برد تبدیل شد.
در حال حاضر لئو بین هاکر با 89 برد در رده دوم است که به نظر می رسد زیزو در هفته های آینده از او هم عبور کند. میگل مونیوز با 257 بازی رکورد دار است
به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، گرت بیل ستاره ولزی تیم فوتبال رئال مادرید قبل از ورود به زمین تمرین کهکشانی‌ها دل درد شدیدی گرفت. مسئولان باشگاه رئال مادرید از ترس اینکه این دل درد نشانه کرونا باشد اجازه ندادند او در تمرین روز گذشته حاضر شود.
مسئولان باشگاه رئال مادرید پس از این موضوع خطاب به این بازیکن گفتند: «زین الدین زیدان (سرمربی تیم رئال مادرید) تمام بازیکنان را برای بازی مقابل لوانته سالم می‌خواهد.
کلیک کنید
شب گذشته اتلتیکو مادرید توانست با پیروزی 3-2 بر بارسلونا راهی فینال سوپرکاپ اسپانیا شود. حریف این تیم رئال مادرید است که دو شب پیش توانسته بود 3-1 بر والنسیا چیره شود. دیداری که ساعت 21.30 روز یکشنبه در جده عربستان برگزار خواهد شد. او را رائول کابانیه رو و خوزه گایه گو به عنوان کمک همراهی خواهند کرد و ایگناسیو ویانوئوا نیز داور وی ای آر خواهد بود.
سانچس مارتینز برای سومین بار در فصل جاری است که قضاوت بازی رئال را عهده دار خواهد بود. او در
یه تصویر از کاپلو زمانی که سرمربی رئال بود تو ذهنمه
تو ده بازی آخر رئال همیشه عقب میوفتاد و کاپلو خیلی خونسرد و دست به سینه می ایستاد کنار نیمکت و بیست دقیقه آخر رئال یا کار رو به تساوی میکشوند یا میبرد
اون ایمانش به اینکه قراره بیست دقیقه آخر ببرن و اون خونسردیش فراموشم نمیشه
پروژه ضد پهباد رئال مادرید! 
تیم امنیتی رئال مادرید در خصوص پرواز پهبادها بر فراز شهرک ورزشی والدبباس در حال اتخاذ تصمیم‌گیری های مهم است. 
باشگاه پرواز‌ پهباد‌ها را نه تنها نقض حریم خصوصی تیم می‌داند بلکه آنها را به شکل یک تهدید امنیتی در نظر گرفته است. 
برخی از تیمها از پهبادها برای تصویربرداری تمرینات استفاده می‌کنند اما امکان استفاده از هواپیما‌های بدون سرنشین برای خرابکاری و حتی جاسوسی از تمرینات یک تیم وجود دارد
با باز شدن پای پول به فوتبال و تبدیل شدن این ورزش به صنعت، ارقام عجیبی از انتقال بازیکنان در فوتبال به گوش می رسد که در زیر به یک مورد از نقل و انتقالات پرسر و صدا در تابستان امسال اشاره خواهیم کرد.
هازاد از چلسی به رئال
بدون شک جذاب ترین انتقال رئالیها در این فصل نقل و انتقالات، خرید هازاد از چلسی است. پس از درخشش های فوق العاده ی هازاد در ترکیب آبی پوشان چلسی و همچنین علاقه سرمربی رئال ها یعنی زیدان به بازیکن چلسی، شایعات را درباره حضور هازاد
دیشب، رئال مادرید، توی سانتیاگو برنابئو باید به مصاف اوساسونایی می رفت که طی پنج هفته گذشته لالیگا شکست نخورده بود، و رئال در صورت پیروزی می تونست به صدر جدول برسه! اما نکته جالب بازی دیشب، ترکیب ابتدایی رئال برای شروع مسابقه بود. خط حمله رئال رو این بار نه بنزما 31 ساله (که آقای گل لالیگا هم هست) و گرت بیل 30 ساله و ادن هازارد که لوکاس وازکر و لوکا یوویچ 21 ساله و وینیسیوس 19 ساله تشکیل می دادند. و در خط دفاع هم اودریوزولای جوان جای کارواخال رو گرف
نمی دونم چرا...یهو هوس کردم روزنامه اش کنم!!!یادگذشته ها...گذشته هایی که بابام برام کتابها رو جلد می کرد. البته جلد نایلونی...یه روز سرم زد، کتابام رو روزنامه کنم. روزنامه و نوار چسب دم دستم بود. شروع کرده بودم که از راه رسید...از دستم قاپید. نذاشت خودم جلد کنم. جلدشون کرد. با روزنامه. بدون چسب زدن. بهم توضیح داد که جلد کردن کتاب با روزنامه نیازی به چسب نداره... البته به شرطی که روزنامه خوب تا بخوره...#یادش_بخیر #بابا

رئال دیشب برابر سلتا دو امتیاز مهم را از دست داد اما مهاجم حریف در کنار زمین ضربه عجیبی به زیدان زد
به گزارش همشهری آنلاین، در بازی دیشب رئال و سلتا ایدو بازیکن  سلتا که در تلاش برای تصاحب توپ بود، در کنار خط طولی زمین با زین الدین زیدان برخورد سختی کرد. اتفاقی که در نهایت زیدان را نقش بر زمین کرد. زیزو در پایان بازی تایید کرد که مشکلی برای او پیش نیامده است. رئال با تساوی دو بر دو برابر سلتا دو امتیاز حساس را از دست داد
سان ، اکسپرس
به نقل از منابع نزدیک به رئال ، هازارد فصل آینده تو رئال شماره 7 میپوشه
پوگبا در حالی تعطیلاتش را سپری می کند که منتظر رئال مادرید است و انتظار دارد انتقالش در ماه ژوئن انجام شودمثل تمامی رسانه ها آس هم نوشت پوگبا درخواست زیدان است اما خرید او بسیار دشوار خواهد بود

کونته به دنبال ربودن بدنساز رئال
آنتونیو کونته مربی ایتالیایی جدید اینتر در نظر دارد که آنتونیو پینتوس بدنساز رئال را به خدمت بگیرد.
این بدنساز به شدت مورد علاقه زید
زیدان:‌ پیش فصل رئال مادرید تمام شد و حالا می خواهیم لالیگا را با قدرت شروع کنیم

زیدان :‌پیش فصل رئال مادرید تمام شد و حالا ما میخواهیم لالیگا رو با قدرت شروع کنیم.‌نیمار؟
من با تیمی‌ که در اختیار دارم اینجام و ما فقط به بازیکنانمون فکر میکنیم.‌به خرید نیاز داریم؟
من همان جواب را میدم. من یه تیم در اختیار دارم و تا پای مرگ کنار این بازیکنان هستم. ما همه‌ی تلاشمون رو میکنیم که فصل بسیار خوبی داشته باشیم. همین.‌پوگبا؟
ما این تیم رو در اخت
وضعیت مبهم ماریانو : در یک هفته اخیر با تیم تمرین نکرد ، سایت باشگاه فقط نوشت که در سالن بدنسازی تمرین می‌کند و هیچ بیانیه ای مبنی بر مصدومیت او صادر نشد
از سویی با حضور یوویچ در تیم زیدان دیگر جایی ندارد و تا به این لحظه مشتری هم برایش پیدا نشده است.
عکس؛ پیراهن ایسکو تن نوزادش
ایسکو هافبک مالاگایی رئال مادرید در ابتدیا تابستان صاحب پسری به نام تئو از نامزدش سارا سالامو شد ، حالا سارا لباس ایسکو را تن فرزندشان  کرده و عکس گرفته است

باشگاه ر
کورتوا به فصل آینده فکر می‌کند ، او از رئال نخواهد رفت و شماره محبوبش 13 را به تن خواهد کرد ، این شماره در اختیار کاسیا بود و فصل آینده به دروازه بان بلژیکی می‌رسد.
کیلور ناواس ، دیگو لوپز ، کیکو کاسیا ، آدان و دودک در سال های اخیر این پیراهن را به تن کرده بودند.

مارسلو مدافع چپ رئال به شکست امشب رئال مادریدبرابر سوسیداد و حذف از کوپا دل ری واکنش نشان داد.                          
به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید امشب در زمین خود برابر سوسیداد 3-4 شکست خورد و در یک چهارم نهایی با کوپا دل ری وداعی زودهنگام داشت. رئال تا دقیقه 81 با نتیجه 1-4 عقب بود و سپس توانست دو گل به ثمر برساند ولی برای جبران کفایت نمی کرد.

مارسلو مدافع چپ رئال در بازی امشب به خبرنگاران گفت:« هر کا
"کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی" ستاد مقابله با کرونا، انتشار مجلات و روزنامه‌های کاغذی تا پایان طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را ممنوع کرده و علت را الزام فعالیت مجموعه‌ای از افراد در صنعت چاپ و توزیع دانسته است. این تصمیم با واکنش اعتراضی مدیران مسئول و سردبیران روزنامه‌های سراسری همراه بوده و از سوی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران نیز به چالش کشیده شده است. 
ادامه مطلب
نشریه «le10psort» فرانسه خبر داد که کیلیان امباپه، برای برنده شدن توپ طلا برنامه ریزی کرده تا به رئال مادرید برود.

آرزوی مهاجم فرانسوی برنده شدن توپ طلا است و این آرزو با انتقالش به مادرید محقق خواهد شد. قرارداد مهاجم ملی پوش فرانسوی با باشگاه پاریسی تا سال 2022 است.

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن در حال رایزنی است تا ام باپه را برای تمدید قرارداد راضی کند اما خانواده این ستاره جوان در تلاش هستند تا این بازیکن به رئال برود و به آرزویش بر

قدرت شفابخش ماساژ

ماساژ یک وضعیت تماس مثبت برای افراد دارای تجربه منفی یا افراد منزوی است که از نظر روانشناختی بسیار عمیق و درمان کننده است. یک روش خوب برای ارتباط برقرار کردن با یک فرد دیگر و همچنین ایجاد رابطه های احساسی با یک نوزاد است. ماساژ به عنوان بهترین هدیه برای جلب اعتماد طرف مقابل می تواند کاربرد داشته باشد.
ماساژ به عنوان بهترین نیروبخش جسمی و حسی می تواند عمل کند. در بین دیگر مزایا، باعث شل شدن عضلات سفت
‌رئال مادرید باید در روز 18 دی در ورزشگاه ملک عبدالله در شهر جده عربستان به مصاف والنسیا در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا برود
در این بازی قطعا گونچالو گدس مهاجم پرتغالی والنسیا حضور نخواهد داشت ، این بازیکن در حال ریکاوری از مصدومیتش است و قطعا به تقابل با رئال مادرید نخواهد رسید 
آس : دلافوئنته سرمربی تیم المپیک اسپانیا فعلا علاقه ای به بردن راموس به مسابقات المپیک ندارد و ترجیح میدهد بازیکنانی که در قهرمانی یوروی زیر 21 سال نقش داشته اند را
به تازگی لیستی از باارزش ترین بازیکنان رئال به که صورت قرضی به تیم های مختلف پیوسته اند منتشر شده است.
1- در این فهرست دنی سبایوس در رتبه نخست قرار دارد. سبایوس که ارزشی معادل 45 میلیون یورو دارد به صورت قرضی به آرسنال رفته و در انگلیس بازی می کند.
2- رتبه دوم این فهرست اشرف حکیمی بازیکن دورتموند است که تازگی 21 ساله شده است. حکیمی مراکشی با 30میلیون یورو دومین بازیکن برتر این فهرست است. حکیمی که تا به اینجای که عملکرد بسیار درخشانی داشته و ممکن است
به تازگی لیستی از باارزش ترین بازیکنان رئال به که صورت قرضی به تیم های مختلف پیوسته اند منتشر شده است.
1- در این فهرست دنی سبایوس در رتبه نخست قرار دارد. سبایوس که ارزشی معادل 45 میلیون یورو دارد به صورت قرضی به آرسنال رفته و در انگلیس بازی می کند.
2- رتبه دوم این فهرست اشرف حکیمی بازیکن دورتموند است که تازگی 21 ساله شده است. حکیمی مراکشی با 30میلیون یورو دومین بازیکن برتر این فهرست است. حکیمی که تا به اینجای که عملکرد بسیار درخشانی داشته و ممکن است
باشگاه فوتبال رئال مادرید (به اسپانیایی: Real Madrid Club de Fútbol) یک باشگاه حرفه‌ای فوتبال است که در مادرید، پایتخت اسپانیا قرار دارد. رئال موفق‌ترین تیم تاریخ فوتبال اسپانیا و موفق‌ترین تیم تاریخ فوتبال اروپا و موفق‌ترین تیم فوتبال سدهٔ ۲۰ میلادی به انتخاب فیفا است. آن‌ها دارای رکورد ۳۳ بار قهرمانی در لالیگا، ۱۹ قهرمانی در کوپا دل ری (جام حذفی)، ۱۰ سوپرکاپ اسپانیا، ۱۳ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۲ جام یوفا، ۴ سوپرکاپ اروپا و ۴ قهرمانی در جام
کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵ که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.   او در سال ۲۰۰۹ با انتقال ۸۵ میلیون پوندی‌اش (۹۴ میلیون یورو، ۱۳۱٫۶ میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید، به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. رکوردی که بر اساس گزارش‌های منتشرشده، با انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی گرت بیل از
کفش اسنیکر مردانه چرمی در دو رنگ مشکی و قهوه ای
رویه از جنس چرم طبیعی گاوی درجه یک تبریز
آستر داخلی چرم طبیعی بزی
کفی طبی قابل تعویض دارای روکش چرمی
زیره سبک و با دوام از جنس ترمو رنگ سفید
مناسب برای استفاده روزمره و طولانی مدت
مناسب برای پیاده روی یا انجام حرکات سبک ورزشی
با ضمانت کیفیت ۶ ماهه و تعویض ۷ روزه
مشاهده و خرید کفش اسپرت پسرانه مدل رئال
 کنفرانس مطبوعاتی زیزو ♥️ :
لوکا مودریچ همیشه بازیکن مهم تیم بوده و هست ، همه ما به خوبی میدونیم چه کارهایی برای این باشگاه انجام داده
4 تیم برای قهرمانی در سوپرکاپ به این رقابت میان نمیشه گفت کدوم تیم شانس بیشتری داره
کورتوا ما رو در نیمه اول نگه داشت ، او بازیکن بسیار مهم تیم ماست
به تلاشمون ادامه میدیم ، میدونیم بعضی وقتا توپا از خط عبور نمیکنن اما آروم هستیم
کورتوا دروازه‌بان من هست و برای من او بهترینه ، هیچ شکی توو این زمینه ندارم که ب

روزی با دوستم از کنار یک دکه روزنامه فروشی رد می شدیم دوستم روزنامه ای خرید و مودبانه از مرد روزنامه فروش تشکر کرد، اما آن مرد هیچ پاسخی به تشکر او نداد. همان طور که دور می شدیم، به دوستم گفتم: چه مرد عبوس و ترش رویی بود. 
دوستم گفت: او همیشه این طور است!
پرسیدم: پس تو چرا به او احترام می گذاری؟
دوستم با تعجب گقت: چرا باید به او اجازه بدهم که برای رفتار من تصمیم بگیرد؟!
از ساعت ۲۲:۳۰ امشب دو تیم بارسلونا و رئال مادرید رو در روی هم قرار می‌گیرند…
 لوئیس انریکه امشب در ورزشگاه حضور پیدا می‌کند.ارنستو والورده در تمرین روز گذشته از این ترکیب استفاده کرده است: ترشتگن – آلبا – پیکه – لنگلت – روبرتو – بوسکتس – دیانگ – راکیتیچ – مسی – سوارز – گریزمان
ترکیب احتمالی رئال مادرید در ال‌کلاسیکو از نگاه آ.اس: کورتوا، کارواخال، واران، راموس، مندی، مودریچ، کاسمیرو، والورده، کروس، بنزما و بیل
با پیش قدم شدن یکی از فعالان فرهنگی و اقتصادی شهر اورمیه و پیگیری یکی از نمایندگان این شهر، اولین روزنامه تورکی کشور منتشر خواهد شد.
بعد از کش و قوس‌های فراوان برای انتشار روزنامه سراسری تورکی، گویا این حقوق آذربایجان در آستانه اجرایی شدن می‌باشد.
درخواست مجوز روزنامه سراسری با زبان تورکی به نام مهدی سلطانی، یکی از فعالان فرهنگی و اقتصادی شهرستان اورمیه به ارشاد داده شده است و بنظر میرسد این اقدام تا حصول نتیجه چندان فاصله ندارد.
پیگیری
در حالی که شایعات زیادی در مورد آینده گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید شنیده می شود، عکسی از او با پیراهن باشگاه چینی جیانگسو سونینگ، خبرساز شده است.
به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل در فهرست رئال مادرید برای دیدار مقابل بایرن مونیخ قرار گرفت و پس از آن دیدار، زین الدین زیدان تایید کرد که این باشگاه در حال برنامه ریزی برای فروش این ستاره ولزی است؛ اظهارنظری که با واکنش جاناتان بارنت، مدیر برنامه های این بازیکن، مواجه شد.
پس از آن شایعات زیادی در مو
زیدان :‌پیش فصل تموم شد و حالا ما میخوایم لیگ رو با قدرت شروع کنیم.نیمار؟ من با تیمی‌ که در اختیار دارم اینجام و ما فقط به بازیکنانمون فکر میکنیم.‌به خرید نیاز داریم؟ من همون جواب رو میدم. من یه تیم در اختیار دارم و تا پای مرگ کنار این بازیکنان هستم. ما همه‌ی تلاشمون رو میکنیم که فصل بسیار خوبی داشته باشیم. همین.‌پوگبا؟ ما این تیم رو در اختیار داریم و با همین تیم هفته‌ی بعد قراره به میدان بریم. نقطه نقطه نقطه و پایان.‌بیل و خامس بازیکنان رئا
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی مدتی قبل اخباری در مورد احتمال انتقال سادیو مانه، ستاره گلزن و سنگالی لیورپول به رئال مادرید وجود داشت که البته به نظر می رسد با حضور لوکا یوویچ دیگر منتفی شده است. اما رئیس فدراسیون فوتبال مدعی شد رئال مادرید بهترین تیم دنیاست و مانه باید روزی راهی این تیم شود.

سایی سک گفت: "همه جهان می دانند که سادیو مانه یکی از ده فوتبالیست برتر جهان بوده و او در فصل گذشته لیورپول موفق به کسب دستاوردهای مهمی شده است. مانه در کنا
دیدار تیم‌ تراکتور تبریز با مربی‌گری مصطفی دنیزلی و استقلال در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر ایران پرتماشاگرترین بازی این هفته فوتبال جهان شد.

سایت ترانسفرمارکت آلمان در خبری اعلام کرد که 100 هزار طرفدار رقابت تیم‌های تراکتور و استقلال را تماشا کردند و این بازی پرتماشاگرترین بازی این هفته فوتبال جهان بوده است.
بنابه آمار این سایت پنج تیم فوتبال برتر از لحاظ شمار تماشاگران بازی‌های آخر هفته گذشته در سراسر جهان به شرح زیر است؛
1. باز
* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
* لینک گفتگو / روزنامه جام جم
گرامی
می دارم روز قلم را، که قلم والاترین و بزرگترین نعمتی است که خداوند در
خدمت ما قرار داد تا اندیشه و خرد را بر جوهر آن بنشنایم و بر صفحات کاغذ
بیاوریم تا دانشی دیگر خلق شود.
انتشار: روزنامه خبرجنوب شماره 11138 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 8 - روزنامه تماشا شماره 1852 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 1 - روزنامه عصرمردم شماره 6666 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 12 - روزنامه شیرازنوین شماره 742 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 5 -
ادامه مطلب
گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، با ملحق شدن ادن هازارد به رئال مادرید، کهکشانی ها بازیکنی با استعدادهای فراوان را به ترکیب خود اضافه کرده اند؛ یکی از این استعدادها، قابلیت دریبل زنی هازارد است.
ادن هازارد در فصل 19-2018 و در بین همه بازیکنان 5 لیگ معتبر اروپایی، سومین دریبل زن برتر (از نظر تعداد دریبل موفق) بعد از صوفیان بوفال سلتاویگو (144 دریبل موفق) و آلن سن ماکسیمن (143 دریبل موفق) بود. هازارد با 138 دریبل موفق، حتی از لیونل مسی با 134 دریبل هم نم
وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی و جوان رئال مادرید امشب مرد اول دیدار تیمش مقابل بارسلونا بود.
 رئال مادرید موفق شد در دیداری حساس و سرنوشت ساز در تعیین قهرمانی لالیگا، با دو گل بارسلونا را مغلوب کرده و دوباره به صدر جدول برسد؛ ستاره این پیروزی بدون شک وینیسیوس جونیور، وینگر جوان کهکشانی ها بود.
بیشتر بخوانید:
رئال صدر و ال کلاسیکو را یکجا برد/بارسا تسلیم به معنای واقعی +فیلم
این بازیکن موفق شد در دقیقه 70 و روی پاس عمقی و دقیق تونی کروس وا
ادن هازارد با انتقالی 88.5 میلیون پوندی از چلسی به رئال مادرید پیوست.
 به
نقل از فورفورتو، ادن هازارد ستاره 28 ساله و بلژیکی چلسی در آخرین ساعت
روز حمعه با انتقالی 5 ساله به ارزش 88.5 میلیون پوند رسما به رئال مادرید
پیوست؛ انتقالی که با بندهای جانبی، قابلیت ارتقا تا 130 میلیون پوند را
نیز خواهد داشت.
ادامه مطلب
وارد دفتر شدم. به محض نشستن روی صندلی‌ام و جاگیر شدن در پشت میزم، همکاری که پشتش به من است، صندلی‌اش را چرخاند سمتم و گفت:اینجا چه کار می‌کنی؟
بعد روزنامه امروز را گرفت جلویم و زد زیر خنده. عکسم روی صفحه اول روزنامه بود.
خنده‌ام گرفت. جفتمان می‌خندیدیم. از فیلتر شدن گوگل همین خیرش به من رسید که چون نمی‌توانیم عکسی مرتبط سرچ کنیم تا بچسبانیم به مطلب‌مان، باید عکس خود نویسنده را به زور بچپانیم به مطلب!
حالا می‌توانم قیافه بگیرم و بگویم بلاخ
معرفی تیزر تبلیغاتی رئال

تیزر تبلیغاتی رئال یکی از انواع تیزر های تبلیغاتی مرسوم در دنیای رسانه است که می تواند به راحتی نظر مخاطبان را جلب کند . این تیزر دارای قدرت زیادی در جذب مخاطب است و تولید آن نیازمند امکانات و تبحر ویژه ی خود می باشد . کیفیت و تاثیر گذاری تیزر های تبلیغاتی رئال به ایده ی آن و نیز بازیگران و کیفیت کار بستگی دارد که هر کدام به نحوی می توانند مخاطب را جلب کنند .
تاریخچه تیزر تبلیغاتی
تبلیغات همواره سنگ بنای اصلی کسب و کا
به گزارش ویکی اسپورت ورزشی زین الدین زیدان علاقه ای به حفظ خامس ندارد و جدایی این بازیکن از رئال مادرید قطعی شده است. به نظر می رسید ناپولی مقصد بعدی این هافبک خلاق باشد اما پیشنهاد مالی ناپولی مورد توجه کهکشانی ها قرار نگرفته و ممکن است این انتقال منتفی شود.

باشگاه ایتالیایی برای خرید خامس پیشنهادی 42 میلیون یورویی به رئال مادرید ارائه داده اما فلورنتینو پرز که در تابستان امسال مبالغ هنگفتی خرج کرده، خواهان فروش خامس با رقمی بالاتر برای
مرحله اول: (مرحله تشکیل و تحصیل اجازه پذیره نویسی) -1 دو نسخه طرح اعلامیه پذیره نویسی که بایستی به امضاء کلیه موسسین رسیده باشد. 2-دو نسخه اظهارنامه ی تکمیل شده 3-دو نسخه طرح اساسنامه تکمیل شده 4-تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت موسسین 5-اصل گواهی بانکی مبنی بر پرداخت سرمایه (حداقل 35% از 20 % سرمایه تعهد شده)
مرحله دوم:( مرحله ایجاد و ثبت شرکت های عام سهامی) 1-دو نسخه اساسنامه که به تصویب مجمع عمومی موسس رسیده باشد 2-دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسس
* هنر اعتراض به لیبرالیسم
* گفتگو با سرکار خانم عاطفه جعفری خبرنگار روزنامه فرهیختگان، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "فرهیختگان"

رویارویی بدل‌های مسی و رونالدو در ایران!
به نقل از روزنامه شهروند، چند وقتی می‌شود که درجامعه با یک پدیده بسیار جالب مواجه شده‌ایم. در ایران دوپدیده‌ای ظهور کرده‌اند که از نظر ظاهری شباهت زیادی به ستاره‌های بارسلونا و رئال‌مادرید دارند که این مسأله حتی باعث شهرت جهانی آنها شده است. درست است که بالاترین افراد همان اشخاص خلاق، با اراده‌ و پرتلاش هستند که برای خود شهرت، محبوبیت و ثروت دست و پا می‌کنند،‌ اما انگار با تبدیل‌شدن به چهره‌
* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
به گزارش دورتموند ایران ، اشرف حکیمی بازیکن 21 ساله تیم فوتبال دورتموند از سوی کنفدراسیون فوتبال آفریقا به عنوان بهترین بازیکن جوان این قاره در سال 2019 انتخاب شد. حکیمی که از رئال به صورت قرضی به دورتموند پیوسته، به واسطه عملکرد خیره کننده اش در ترکیب دورتموند به این عنوان دست یافت.
حکیمی تا به اینجای رقابت های بوندسلیگا در 12 بازی برای زردپوشان وستفالن به میدان رفته که تاکنون دو گل زده و سه پاس گل هم داده است. اما چیزی که به احتمال زیاد موجب دس
از فتوشاپ نسخه 7 تا نسخه 2020 برای تایپ فارسی باید یک سری اقدامات خاص برای تایپ فارسی انجام دهیدنسخه 7 فتوشاپ : برای تایپ فارسی در نسخه فتوشاپ 7 باید فارسی نویس نصب کنید.نسخه CS فتوشاپ تا نسخه CS5 فتوشاپ : از نسخه CS تا نسخه CS5 باید نسخه ME ( نسخه خاورمیانه ) فتوشاپ رو نصب کنیدنسخه CS6 تا نسخه 2020 فتوشاپ : نسخه CS6 تا نسخه 2020 با یک سری مراحل می تونید در فتوشاپ فارسی تایپ کنید.در مقالهنوشتن فارسی (تایپ فارسی ) در فتوشاپ کامل توضیح دادم. 
از فتوشاپ نسخه 7 تا نسخه 2020 برای تایپ فارسی باید یک سری اقدامات خاص برای تایپ فارسی انجام دهیدنسخه 7 فتوشاپ : برای تایپ فارسی در نسخه فتوشاپ 7 باید فارسی نویس نصب کنید.نسخه CS فتوشاپ تا نسخه CS5 فتوشاپ : از نسخه CS تا نسخه CS5 باید نسخه ME ( نسخه خاورمیانه ) فتوشاپ رو نصب کنیدنسخه CS6 تا نسخه 2020 فتوشاپ : نسخه CS6 تا نسخه 2020 با یک سری مراحل می تونید در فتوشاپ فارسی تایپ کنید.در مقالهنوشتن فارسی (تایپ فارسی ) در فتوشاپ کامل توضیح دادم. 
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی (دامت برکاته):
بیمار برای درمان به شفا نیازمند است و دارو شفای مریض نیست، زیرا بسیاری از بیماری ها با مصرف دارو بهبود نمی یابد. خدای سبحان قرآن را دارو معرفی نمی کند، بلکه آن را شفا می خواند.
هرکس به محضر قرآن بیاید، آن را بفهمد، بپذیرد و بدان عمل کند بیماری درونی اش از بین می رود؛ مگر آنکه بیمار خود به قرآن مراجعه نکند یا پس از مراجعه به قرآن، دستور و نسخه شفابخش آن را نپذیرد و بدان عمل نکند و یا عملش نادرست باشد.
باسمه تعالىآیا میدانید خداوند متعال در بعضى نعمتها شفا قرار داده استمثل عسل که فلسفه ى شفابخش بودنش صلواتهایى است که زنبور عسل مىفرستدیا برخى آیات قرآن کریم مثلا دست بر موضع درد بگذارید و آیه ى هشتاد و دو از سوره ى مبارکه ى اسراء را بخوانید
کاسیاس فصل آینده فوتبال بازی نمی‌کند و وارد کادر مربی گری و مدیریت پورتو می‌شود.این دروازبان اسپانیایی چندی پیش به دلیل حمله قلبی بستری شده بود و به همین خاطر فعلا به صلاح نیست به فوتبالش ادامه دهد.زیدان در اینستاگرام : همیشه راه رو بهم نشون دادی، همیشه منصف بودی ، سخاوتمند و شجاع ، بقیه رو دوست داشتی و بقیه هم خیلی دوست داشتن ، همیشه بهت افتخار کردم و همیشه در قلبم خواهی بود.در مارکت پوگبا 102.5 میلیون یورو قیمت گذاری شده در حالی که منچستر بر
در ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی، کمپانی پرآوازه فورد اعلام کرد که قصد دارد بزودی کراس‌اور برقی جدیدی را با نام موستانگ مک ای (Mach-E) به بازار عرضه کند که با الهام از فورد موستانگ ساخته خواهد شد. چندی پیش سرانجام در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس، فورد موستانگ مک ای معرفی شد و برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، توانست نظر خریداران بسیاری را به سوی خود بکشاند به طوری که در طول نمایشگاه بیش از ۹۰۰۰ درخواست برای این خودرو به ثبت رسید. چراغ‌های خودرو، خطوط روی بدنه
ایده روزنامه در طراحی لباس
وقتی متریال کار کاغذ روزنامه باشند تا مدل لباس هنرمندانه ای طراحی کنید. بیایید نگاهی به چند محصول مد و منبع الهام آنها بیندازیم.

آموزشگاه مقتدریموسس، مدیر و مشاور طراحی لباستلفن: 0912279514677904462

لطفا سئوال و نظر خود را در قسمت زیر درج بفرمایید.
روزنامه انگلیسی میرر می‌گوید با وجود شکست در فینال لیگ قهرمانان، مدیران ارشد تاتنهام مصمم به حمایت از مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم‌شان هستند و برای اینکه از ماندن او در تاتنهام مطمئن شوند قصد دارند در فصل نقل و انتقالات تابستانی ولخرجانه هزینه کنند تا پوچه بتواند مهره‌های مورد نظرش را در اختیار داشته باشد.
عملیات 200 میلیون یورویی.فلورنتینو و زیدان روی عملیات خروجی های باشگاه کار میکنند.خامس - ناپولی عقب نشست و به اتلتیکو شک دارد.سبایوس یک قدم تا انتقال قرضی به آرسنال.بیل در برابر جدا شدن مقاومت میکند.ایسکو و آسنسیو در صورت ارائه پیشنهاد بالای 80 میلیون یورو فروخته خواهند شد.منچستر بونایتد پوگبا را از دست نخواهد داد.باشگاه انگلیسی 200 میلیون یورو برای این بازیکن میخواهد.زیدان و باشگاه میدانند که مذاکرات پیچیده ای پیش رو دارند.اولویت باشگاه در ح

امروز مقارن است با روز گشت صدور فرمان مشروطیت.به واسطه جنبش مشروطیت،نهضتی در عرصه خبر و خبرنگاری و روزنامه و روزنامه نگاری به پا شد که در سپهر سیاسی ایران زمین بی سابقه بود.
اما محمدعلی شاه قاجار طی دو سه سالی که بر تخت شاهی نشست به واسطه ی ضدیتی که با جریان مشروطه خواهی داشت، آن چنان کشتاری از جماعت خبرنگار و روزنامه نگار فعال آن دوران به راه انداخت که باز در آسمان سیاسی ایران کم سابقه بود.
یاد و خاطر شهدای خبرنگار و روزنامه نگار سرزمین مان
حقیقت بسیاری از مفاهیم را بدون تحقق مصادیق عینی آن ها در خارج، نمی توان به درستی فهم کرد. اسلام ، راهبردی جامع و برنامه ای کامل برای سعادت بشر ارائه ، و قرآن را نسخه ای شفابخش برای آرامش و زدودن آلام وی معرفی کرده است. اما چالش جدی عصر این است که آیا بواقع این مفهوم آسمانی و برنامه قدسی، قابلیتِ تحقق و پیاده‌سازی در عرصه میدانی را دارد ؟! بدون تردید پیامبر معظم و اهل بیت معزز وی نمونه های عینی و مصادیق تام در تحقق خارجیِ اسلام اصیل و شمایل جاری
➊ هیچ اندیشه ی روشنی در مقام تایید یک نظام طاغوتی بر نمی آید. مسئله فقط جلوسِ یک شاه تاجدار یا رهبر معمم در راس حکومت نیست. مسئله اصلی، نظام سیاسی حاکم بر کشور است. انقلاب ۵۷ در ایران صرفاً دگرگونی و تغییر نظام سلطنتی به یک جمهوری بود که می خواست مبتنی بر اسلام باشد.
➋ معتقدم دین، تنها نسخه شفابخش بشریت است که حکمرانی فقط بخشی از نظام یکپارچه و دقیق آن است، همانطور که فقه و شریعت جزئی از کلّیت دین است. اثربخشی دین البته لوازمی دارد که بدون آن
 اهمیت بهداشت در نگهداری از مرغ مینا
یکی از پر اهمیت ترین مراحل نگهداری از مرغ مینا بحث بهداشت و پاکسازی است. این پرنده قفسش را خیلی زود کثیف می کند. مرغ مینا در هنگام غذا خوردن ، غذایش را دور قفس پخش می کند و بسیار کثیف غذا می خورد.

مشاوره و آموزش بهداشت در نگهداری از مرغ مینا
به همین خاطر باید زود به زود قفسش را تمیز کنید. باقی مانده ی غذاها باعث تجمع،  حشرات موذی و پناهگاه میکروب ها و باکتری ها می شود. به شما توصیه می کنم از روزنامه استفاده
اعتراف عالم بزرگ اهل سنت به شفابخش بودن خاک امام حسین علیه السلام

ابی طاهر سلفی اصبهانی از علمای بزرگ اهل سنت می‌نویسد:
✍ سمعت احمد یقول سمعت أبا بکر یقول : سمعت الخلدی کان بی جرب عظیم کثیر قال فمسحت بتراب قبر الحسین قال فغفوت فانتبهت ولیس علی منه شی .

از خلدی (عالم بزرگ اهل سنت) نقل شده است که می‌گفت: نوعی بیماری پوستی شدید داشتم و خاک قبر حسین (علیه السلام) را بر آن کشیدم، و بعد از آن به خواب رفتم وقتی بیدار شدم هیچ اثری از آن بیماری در بد
میگم فکرشو بکن امشب خدا عشقش بکشه عدالت رو روی زمین بر قرار کنه و هر کسی اون جایی باشه که باید باشه!
بعد یهو ببینیم آقای جوانی که با فوق لیسانسش سر چهار راه روزنامه می فروخته، شده سر دبیر همون روزنامه و حسابی روزنامه برای خودش طرفدار پیدا کرده...
پسرک فال فروش با استعداد، بورسیه گرفته و سر کلاس درس نشسته و فارغ از دنیا و مشکلاتش داره مثل بلبل جواب سوال معلمش رو میده...
فلان تاجر بی سواد مفت خور، داره شیشه ماشین ها رو پاک می کنه و به خاطر یه سکه چ
در این آموزش یاد می گیرید که با استفاده از یکسری از تکنیک های حرفه ای در
فتوشاپ یک تصویر پرتره را طوری تغییر بدهید گویی تصویر نهایی از کنار هم
قرار گرفتن چند روزنامه ایجاد شده است

1. عکس زیر را بر روی کامپیوتر ذخیره کرده و وارد فتوشاپ کنید . کلیدهایCtrl+O
2. یک کپی از لایه اصلی با فشردن کلیدهای Ctrl+J بگیرید .  2.1. سپس کلیدهای Ctrl+Shift+U را بفشارید تا رنگ لایه کپی گرفته شده مشکی شود .

3. 5 گروه ایجاد کنید و هر کدام را به ترتیب از 1 تا 5 شماره گذاری کنید .
4. لا
روش پرس کردن گل‌ها
دستگاه پرس از دو صفحه ی نئوپان که دارای سوراخ‌هایی در 4 طرف بوده تشکیل شده است که به وسیله ی پیچ و مهره روی هم بسته می‌شوند. در روش پرس کردن ابتدا گل‌ها را در لای روزنامه‌ قرار می‌دهیم. سپس آن‌ها را بین دو صفحه دستگاه پرس می‌گذاریم و پیچ را محکم  کرده تا گل‌ها کاملاً تحت فشار باشند و خشک شوند. گل‌ها را طوری بین روزنامه قرار دهید که فرم آن بهم نخورد و قسمت روی گل به طرف پایین باشد.

ادامه مطلب
به گزارش دورتموند ایران ، هر ساله حایزه ای به نام گلدن بوی از سوی روزنامه نگاران ورزشی به جوان ترین بازیکن زیر 21 سال که در لیگ های معتبر اروپایی بازی می کنند. داده می شود.
در لیست، 20 بازیکن حضور داشتند که روزنامه نگاران می توانستند به آنها رای بدهند.
از ژوآ فلیکس پرتغالی و جیدون سانچو انگلیسی گرفته تا ارلیگ هالاند تازه اوج گرفته و ماتیاس دلیخت و آنسو فاتی 16 ساله، در کنار چند نام دیگر مشهورترین آنان بودند.
در نهایت پس از رای گیری، ژوآ فلیکس پرت

مراحل ثبت آگهی در روزنامه رسمی شرکت ها
روزنامه رسمی شرکت ها یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که شما باید برای شرکت خود به دنبال آن باشید. در واقع باید بدانید که روزنامه رسمی شرکت ها از جمله مراحلی می باشد که باید برای ثبت شرکت خود به دنبال آن باشید. روزنامه رسمی وابسته به قوه قضائیه می باشد و شما باید برای ثبت شرکت خود و همچنین ثبت روزنامه خود در صورتی که به مشکل برخورد به این سامانه مراجعه کنید. موارد بسیار مهمی در روزنامه رسمی شرکت ها ثبت می
بنزما و هدف تمدید
قرارداد بازیکن فرانسوی ٣٢ ساله ٢٠٢١ تموم میشه
باشگاه و بازیکن دیدگاه مشترکی دارن و میخوان قرارداد رو ٢ سال بیشتر یعنی تا ٢٠٢٣ تمدید کنن
پاریس وضعیت رو زیر نظر داره
رئال مادرید قهرمان لیگ استعداد ها شد ، درخشش عالی خوزه رِیس
قاشی، نگارگری یا رسم، فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفهٔ شخص باشد.
نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد. نقاشی دارای سبک های مختلفی است که در این مطلب به معرفی سبک نقاشی رئالیسم می پردازیم :

سبک رئالیسمرئال یعنی واقعی و رئالیسم به معنی واقعی گری و حقی
خیلی داره تبعیض میشه ها
نمونش حضور نداشتن استقلال پرسپولیس در فیفا 19 و حضور تیمای رده آخری مثل بارسا و رئال
و یا نبودن ایران در گروه 8 ببر اقتصادی دنیا 
و یا فروخته نشدن پراید و تیبا و پژو 405 مونتاژ ایران در بازار آمریکا
چیکار کنیم با این تبعیضا؟
به کجا داریم میریم ما؟
اِمروز کلاس داشتیم .. صُبح یکم زودتر بلند شُدم. رفتم پیشخوان، قسمتِ پُست. 3تا چیزِ کوچیک واست پُست کردم .. فکر کنم 9 تومَنی شُد .. بعد رفتم کلاس. مستطیل هایِ زوجِ مکمل . سخت بود اما تقریبا تونستم .. یه دختره تو کلاسمون هس استاد میگفت حس میکنم یکم شبیهین . من یکم بهم برخورد رو خودم نیاوردم . چون حس کردم من از اون خوشگلترم :| آیا من خودشیفته ام ؟ :))
موقع برگشت مقوایِ آبرنگ خریدم اما مطمئن نیستم چیزی که میخواستم و بهم داد یا نَ ! نت بازی اش گرفته 2-3 روزه و ه
  محمدصادق ادیب الممالک فراهانی، ملقب به امیرالشعرا و متخلص به امیری ، شاعر ادیب و روزنامه نگار دوره مشروطه که در روز ۱۱ مرداد ماه ۱۲۳۹ در روستای گازران ار توابع اراک به‌ دنیا آمد. اروزنامه ادب را در تبریز منتشر ساخت. در سال 1279 راهی خراسان شد و انتشار روزنامه ادب را تا سال 1280 در آنجا پی گرفت. در سال 1281 به تهران آمد و سردبیری روزنامه ایران سلطانی را تا سال 1282 عهده دار شد. در سال 1285 سردبیری روزنامه مجلس به او سپرده شد. او در سال 1286   روزنامه عراق ع
اخوندی در اتوبوس نشسته بود که یک نفر که کمی بوی الکل میداد سوار شد و کنار او نشست مرد مست روزنامه ای باز کرد و مشغول خواندن شد و بعد از مدتی از آخوند پرسید: حاج آقا روماتیسم از چی ایجاد میشه؟
آخوند هم موعظه را شروع کرد و گفت: روماتیسم حاصل مستی و بی بند و باری و روابط نامشروع،حرام خواری،خبث اندیشه،چشم هیز،وگناهان کبیره بسیاری است 
مرد با حالت منفعل دوباره سرش گرم روزنامه ی خودش شد...
آخوند از او پرسید چند وقت است رماتیسم داری؟ مرد گفت من رومات
دانلود فیلم The Last Thing He Wanted 2020 با لینک مستقیم
نسخه WEB-DL 1080p اضافه شد
نسخه WEBRip 720p اضافه شد
نسخه WEBRip 480p اضافه شد
نسخه کم حجم x265 اضافه شد
نسخه x265 10bit اضافه شد
4.3/10 از 576 رای
33/100
کیفیت: WEB-DL 1080p
ژانر: جنایی، درام، رازآلود
محصول کشور: آمریکا
مدت زمان: 115 دقیقه
کارگردان: Dee Rees
ستارگان: Rosie Perez, Ben Affleck, Anne Hathaway
داستان یک روزنامه‌نگار روزنامه واشنگتن پست را روایت می‌کند که به طور غیر منتظره‌ای وارد دنیای خطرناک خرید و فروش اسلحه می‌شود…
ادامه مطلب
خواص عسل از زبان ابو علی سینا

"عسل، ازبین برنده ی میکروبها و ویروسهاست است، دهانه‌ی رگ‌ها را باز می‌کند، رطوبت‌ها را از بین می‌برد، رطوبت‌ها را از اعماق بدن بیرون می‌کشد، لکه‌های تیره پوست را حتی اگر کهنه باشد از بین می‌برد، زخم‌های تازه را ترمیم میکند ، نم چشم را از بین می‌برد، اشتها را زیاد میکند ، مقوی معده است، عسل پخته بسیار تغذیه دهنده است و پادزهر افیون‌خوردگی و نیش حشرات موذی، سگ‌هار و قارچ سمی است. کسی که سم خورده عسل بخو
در فوتبال نقل و انتقالات زیادی انجام شده که بعضیها بسیار ارزان اما با کیفیت و بعضی ها بسیار گرانقیمت اما نچندان با کیفیت بوده اند
اما گرانقیمت ترین بازیکنان فوتبال چه کسانی بوده اند و قیمت خریدشان چه مقدار بوده است؟
تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید
نام بازیکن                     ملیت                         قیمت(یورو)                    از باشگاه                      به باشگاه                                 نتیجه و کیفیت خرید
1-نیمار                       
سی‌امین جشنواره تئاتر فارس، از ۲۱ تا ۲۴ آبانماه جاری با دوازده نمایش صحنه‌ای و ۵ نمایش خیابانی برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - تئاتر فارس - باشگاه خبرنگاران جوان - هنرآنلاین - ایران تئاتر - آریابانو - ایسنا - ایکنا - هنرشیراز - روزنامه تماشا شماره 1954 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه شیرازنوین شماره 845 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه نیم نگاه شماره 6266 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه طلوع شماره 2654 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزن
از سال آینده، برای داوری فیلم های کودکان و نوجوانان از کودکان و نوجوانان موفق در انجمن سینمای جوان استفاده خواهیم.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه عصر مردم مورخ 4 شهریور 1398 صفحه 12 - دانشگاه شیراز - روزنامه تماشا مورخ 3 شهریور 1398 - برنا - روزنامه افسانه مورخ 3 شهریور 1398 -
ادامه مطلب
* گفتگو با سرکار خانم فاطمه ترکاشوند خبرنگار روزنامه صبح نو، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ | ۱۱ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "صبح نو"

روزنامه رسمی ثبت شرکتها
روزنامه رسمی ثبت شرکتها  یک سازمان و ارگان وابسته به نهاد قوه قضایی کشور عزیزمان ایران میباشد که وظیفه دارد یکی از مراحل ثبت شرکت تغییراتی که در هنگام ثبت شرکت و ثبت آگهی در روزنامه رسمی دارد را بر عهده بگیرد. در صورتی که شما قصد ثبت شرکت را داشته و می خواهید از روزنامه رسمی ثبت شرکتها اطلاعات مناسبی کسب کنید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید:

معرفی روزنامه رسمی ثبت شرکتها
همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کرد
مدارس انگلستان و فوتبال
با اردو مدارس انگلستان و فوتبال نگران هیچ چیزی نباشید.
ممکن است در زمان مربوط به اردو نگرانی های زیادی در مورد پوشاک، غذا، محل خواب و غیره داشته باشید اما مجموعه ی ققنوس که هماهنگ کننده ی مدارس انگلستان و فوتبال است فکر تمام این مسائل را کرده است.

برنامه مدارس انگلستان و فوتبال
1- 30 ساعت آموزش فوتبال2- 30 ساعت جلسات آموزش زبان انگلیسی3- آموزش در مدارس اختصاصی فوتبال باشگاه منچستر سیتی4- اسکان در سوئیت‌های تک ن
باشگاه فوتبال رئال مادرید (به اسپانیایی: Real Madrid Club de Fútbol) یک باشگاه حرفه‌ای فوتبال است که در مادرید، پایتخت اسپانیا قرار دارد. رئال موفق‌ترین تیم تاریخ فوتبال اسپانیا و موفق‌ترین تیم تاریخ فوتبال اروپا و موفق‌ترین تیم فوتبال سدهٔ ۲۰ میلادی به انتخاب فیفا است. آن‌ها دارای رکورد ۳۳ بار قهرمانی در لالیگا، ۱۹ قهرمانی در کوپا دل ری (جام حذفی)، ۱۰ سوپرکاپ اسپانیا، ۱۳ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۲ جام یوفا، ۴ سوپرکاپ اروپا و ۴ ق
بزرگداشت
استاد غلامحسین صابر، از اساتید و پیشکسوتان عرصه هنرهای تجسمی با حضور
هنرمندان و مسئولین در سالن همایش های بین المللی هتل هما شیراز برگزار
گردید.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - هنرآنلاین - روزنامه تماشامورخ 14 اردیبهشت 1398 - روزنامه افسانه مورخ 14 اردیبهشت 1398 - روزنامه خبرجنوب مورخ 14 اردیبهشت 1398 - روزنامه سبحان مورخ 14 اردیبهشت 1398 -
ادامه مطلب
از نظر شکل و فرم که بگذریم، این نمایش بیانگر تنهایی است که این روزها
جامعه را فراگرفته است و هر روز افراد بیشتری به آن مبتلا می شوند.
انتشار: شهرسبز - روزنامه افسانه شماره 3843 مورخ 28 فروردین 1398 - روزنامه شیرازنوبن شماره 681 مورخ 29 فروردین 1398-
ادامه مطلب
در دوران دانشگاه دوستی منو به یه دورهمی برد.بین را بهم گفت : "اون سه خانم فلانی ،به شدت فمنیست هستند.حواست به زبونت باشه ! " بیچاره حق داشت .من کلا آدم کم صحبتی ام اما اگه حرف بزنم؛  گاها به صراحت تمام حقیقت رو بی آرایه میگم.خلاصه رسیدیم و من دستم رو برای هر سه خانم جلو بردم تا دست بدیم. اما هیچ‌کدوم ندادند.منم هیچی نگفتم‌ تا آخرش.
 فمنیست ها یا هر گروه انسان هایی که مدعی برابری زن و‌مرد هستند ؛ یک کمبود بزرگ دارند.آن هم فقدان سواد سیاسی است.در ن
به دنبال خبرهای جدای بیل از رئال مادرید چند روز پیش پل اینس هافبک سابق باشگاه لیورپول در مصاحبه‌ی از کلوپ خواسته بود تا این ستاره ولزی را به آنفیلد بیاورد.
به همین جهت یورگن کلوپ در اظهارات اخیر خود به این صحبت اینس واکنش نشان داد و گفت: برای من بسیار تعجب آور است و نمی دانم چرا بازیکنان فوق العاده همیشه ایده های عجیب و غریبی دارند، بیل بازیکن رئال مادرید است و اگر قرار باشد از این تیم جدا شود قطعا دستمز بالای دارد، او بازیکن فوق العاده‌ای
نیاز به سخن نیست که رحیم هودی عمرش را صرف ارتقا و بالندگی هنر این استان، بلکه این کشور اسلامی کرده است.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - شبستان - هنرشیراز - ایرنا - مهر - پیام فارس - راستین آنلاین - باشگاه خبرنگاران جوان - دانشگاه شیراز -روزنامه سبحان مورخ 5 شهریور 1398- روزنامه خبرجنوب مورخ 5 شهریور 1398 - روزنامه افسانه مورخ 6 شهریور 1398 - روزنامه شیرازنوین مورخ 6 شهریور 1398 -
ادامه مطلب
نمایش بی‌هوازی به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل سلیمانیان، نخستین نمایشی بود که داوران و تماشاچیان را به خود مشغول ساخت.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه افسانه شماره 4009 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 9 - روزنامه تماشا شماره 1955 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 3 - روزنامه خبرجنوب شماره 11242 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 8 -
ادامه مطلب
نسخه جدید Pcalandar رسید !
نسخه با قیمت 25000 تومان رایگان در وبلاگ قرار گرفت.( به مدت 90 روز)
این نسخه ارتقا یافته شامل نسخه های:+Free-Pro-Pro
است که می تواند تقویم را به صورت فعال و بروز در پس زمینه نشان دهد.روی دسکتاب بماند. بروز شود.و...
ادامه مطلب
این جشنواره از ٣١ مردادماه جاری به مدت ٥ روز و در هر روز دو سانس برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - خبرگزاری صدا و سیما - هنرشیراز - دانشگاه شیراز - روزنامه خبرجنوب شماره 11178 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه شیراز نوین شماره 782 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه تماشا شماره 1892 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه عصر مردم شماره 6440 مورخ 2 شهریور 1398 - ایرنا - آبان پرس -
ادامه مطلب
ای‌اس‌پی‌ان در یک مصاحبه مفصل، یکی از داوران مشهور ال کلاسیکو را به بازگویی تجارب این بازی خاص دعوت کرده است.

به گزارش "ورزش سه" ،در آستانه ال کلاسیکوی 244 ، این گزارش – مصاحبه خواندنی  از اینجا آغاز می‌شود:
«ایکر کاسیاس به سمتم آمد و گفت: ایتو، دوستت دارم اما دیگر برای ما داوری نکن.» ادواردو ایتورالده گونزالس وسوسه شده بود این پیشنهاد را بپذیرد. داور سابق خنده‌اش می‌گیرد: «می‌دانید بهترین چیزی که بعد از ال‌کلاسیکو می‌توانیم بگوییم چی
از نظر شکل و فرم که بگذریم، این نمایش بیانگر تنهایی است که این روزها
جامعه را فراگرفته است و هر روز افراد بیشتری به آن مبتلا می شوند.
انتشار: شهرسبز - روزنامه افسانه شماره 3843 مورخ 28 فروردین 1398 - روزنامه شیرازنوبن شماره 681 مورخ 29 فروردین 1398- تئاتر فارس -
ادامه مطلب
سی‌امین جشنواره تئاتر فارس، از ۲۱ تا ۲۴ آبانماه جاری با دوازده نمایش صحنه‌ای و ۵ نمایش خیابانی برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - تئاتر فارس - باشگاه خبرنگاران جوان - هنرآنلاین - ایران تئاتر - آریابانو - ایسنا - ایکنا - هنرشیراز - روزنامه تماشا شماره 1954 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه شیرازنوین شماره 845 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه نیم نگاه شماره 6266 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه طلوع شماره 2654 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزن
 ویرایش فرایند انتخاب و تهیه نوشتار ، عکاسی ، دیداری ، شنیداری و رسانه های فیلم است که برای انتقال اطلاعات استفاده می شود. فرآیند ویرایش می تواند شامل اصلاح ، چگالش ، سازماندهی و بسیاری از اصلاحات دیگر باشد که به منظور تولید یک کار صحیح ، سازگار ، دقیق و کامل انجام می شود. [1]روند ویرایش اغلب با ایده نویسنده برای خود اثر آغاز می شود و همچنان به عنوان همکاری بین نویسنده و ویراستار با ایجاد اثر ادامه می یابد. ویرایش می تواند شامل مهارت های خلاقا
شرکت سهامی خاص ، شرکتی است که مؤسسین آن وظیفه تأمین سرمایه مورد نیاز شرکت را دارند و سرمایه به قطعات سهام تقسیم می شود .در شرکت های سهامی هر یک از صاحبان سهام به میزان سهامی که در اختیار دارند مسئول تعهدات شرکت هستند .شرکت سهامی خاص نمی تواند سهام خود را مانند شرکت سهامی عام توسط بانک عرضه کند و یا به صورت پذیره نویسی یا به فروش رساندن از آن بهره ببرد .
سرمایه حداقلی لازم برای تشکیل شرکت سهامی خاص 100 هزار تومان می باشد .تشکیل مجمع عمومی موسس در
تگ های تیتر یا Heading در HTML
عناوین یا تیترها یا به انگلیسی Headings از مهمترین تگ ها در یک صفحه ی HTML می باشد، در واقع میشه گفت مهمترین بخش یک صفحه ی HTML یا یک صفحه ی وب همین تگ های تیتر می باشد.
حتما تا حالا دیده اید و یا شنیده اید، مثلا در یک مجله یا روزنامه میگن فلان خبر رو تیتر ۱ زدن یا مثلا فلانی تیتر ۱ روزنامه فلان می باشد، خب این یعنی همین! وقتی میگن فلان خبر تیتر ۱ روزنامه است یعنی این خبر از مهمترین و جذاب ترین و با ارزش ترین خبرهاست.
تیترها یا عناو
صنعت چاپ امروزه یکی از قطب های درآمدی غیرنفتی کشور است. مشاهده میشود که نمایشگاه های متعددی نیز در این زمینه برگزار میشد که در آذر ماه سال جاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی  و چاپ و تبلیغات برگزار میشوند که تولیدکنددگان داخلی و خارجی در زمینه های مختلفی از جمله تولیدکنندگان چاپ سررسید ،هدایای تبلیغاتی و... حضور پیدا میکنند.کاغذهایی که بیشترین کاربرد را در صنعت چاپ دارند.
این کاغذ همانطور که از نام آن پیداست ، مخصوص روزنامه است و سفید، مسطح قدرت
از سال آینده، برای داوری فیلم های کودکان و نوجوانان از کودکان و نوجوانان موفق در انجمن سینمای جوان استفاده خواهیم.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه عصر مردم مورخ 4 شهریور 1398 صفحه 12 - دانشگاه شیراز - روزنامه تماشا مورخ 3 شهریور 1398 - برنا - روزنامه افسانه مورخ 3 شهریور 1398 - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی -
ادامه مطلب
لیلا اکوان، با به روی صحنه آوردن این نمایش، نخستین تجربه کارگردانی خود را انجام داد تا او نیز از این پس به عنوان یک کارگردان جوان شیرازی شناخته شود. اکوان پیش از این تجربه‌های هنری خود را با بازی در برخی نمایش‌ها آغاز کرده بود. وی در این نمایش نیز علاوه بر کارگردانی، بازیگری هم دارد.
انتشار: پیام خبر (عکس) - روزنامه نیم نگاه شماره 6263 مورخ 18 آبان 1398 صفحه 4 - روزنامه شیراز نوین شماره 843 مورخ 19 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه افسانه شماره 4008 مورخ 21 آبان 1398 ص
کتاب دستان شفابخش یا تجسم شفابخش

دانلود کتاب دستان شفابخش (تجسم شفابخش) اثر بیادماندنی از خوزه سیلوا فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 354حجم فایل: 4221قیمت: 9000 تومانبخشی از متن:
کتاب دستان شفابخش یا تجسم شفابخش
اثری فوق العاده و بیادماندنی از خوزه سیلوا
تعداد صفحات : 354
فرمت: pdf
نویسنده: خوزه سیلوا
مترجم: مهندس مجید پزشکی و علی اصغر شجاعی
متن کامل همراه با وقایع اتفاق افتاده برای بیماران و استفاده کنندگان از این روش فوق تصور
روزنامه های ما به یک گروه «اسپات لایت» احتیاج دارن. اونایی که این فیلم رو دیدن میفهمن منظورم چیه! فکر میکنم این روحیه به کلی از بین رفته نه تنها در کشور ما که توی جهان! توماس مک‌کارتی کارگردان فیلم هم همین عقیده رو داره و میگه: «راستش با وضعیت روزنامه‌نگاری جدی و حرفه‌ای کنونی، الان بهترین زمان برای فساد است، برای اینکه این نوع روزنامه‌نگاری، سالهاست در کشور من – و مطمئنم در کشور شما هم- از بین رفته‌است؛ بنابراین روزنامه‌نگاران نمی‌توا
زنی که نماد ایمان کامل است و خدای را به مهربانیش می شناسد و تقدیر و
مشیت الهی را برای انسان مسجل می داند؛ اما با اتفاقاتی که می افتد یقینش
در هم می شکند.
انتشار: شهرسبز - روزنامه شیراز نوین شماره 689 مورخ 9 اردیبهشت 1398 - روزنامه افسانه شماره 3851 مورخ 8 اردیبهشت 1398 -
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها