نتایج جستجو برای عبارت :

والورده: نمایش مسی باورنکردنی بود

آیا فدریکو والورده نسخه ارزان‌تری از پوگبا برای رئال مادرید است؟
کد تولز » اخبار ورزشی: زین‌ الدین زیدان در پاسخ به این پرسش که «آیا فدریکو والورده نسخه ارزان‌تری از پوگبا است؟»، گفت: من اینطور به این قضیه نگاه نمی‌کنم. فدریکو والورده بازیکن خیلی جوانی است که آینده درخشانی در انتظارش است. او عالی کار  می‌کند و از عملکردش سورپرایز نشدم. فدریکو بازیکن مهمی برای ما به شمار می‌رود.
»» نتایج زنده فوتبال
سرمربی رئال مادرید همچنین درباره
از ساعت ۲۲:۳۰ امشب دو تیم بارسلونا و رئال مادرید رو در روی هم قرار می‌گیرند…
 لوئیس انریکه امشب در ورزشگاه حضور پیدا می‌کند.ارنستو والورده در تمرین روز گذشته از این ترکیب استفاده کرده است: ترشتگن – آلبا – پیکه – لنگلت – روبرتو – بوسکتس – دیانگ – راکیتیچ – مسی – سوارز – گریزمان
ترکیب احتمالی رئال مادرید در ال‌کلاسیکو از نگاه آ.اس: کورتوا، کارواخال، واران، راموس، مندی، مودریچ، کاسمیرو، والورده، کروس، بنزما و بیل
والورده:
" بعد از تعدادی بازی خارج از خانه بد، به برد نیاز داشتیم. همیشه بازی های سختی داشتیم"
"بعد از دریافت گل در دقایق ابتدایی بازی در بازی های اخیر ضروری بود که در اغاز بازی هیچ گلی نخوریم"
پاس گل ترشتگن؟"‏ گاهی اوقات مدافعین پیش میکشن که باعث میشه پشت سرشون حرکت کنی"
" اگه میخوای در لالیگا قهرمان بشی باید بازی های خارج از خانه زیادی رو ببری"
" ختافه همیشه مجبورت میکنه خیلی خوب رقابت کنی. حریف پیش رومون نمیذاشت نفس بکشیم"
دمبله؟" ترجیح دادیم ر
والورده: نمایش مسی باورنکردنی بود

بارسا ماموریت ویژه خود در بازی امشب مقابل لیون را تکمیل کرد و با زدن 5 گل، راهی یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ شد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در بازی
رفت برابر لیون با تساوی بدون گل متوقف شده بود اما امشب فرصت سوزی نکرد و
به لطف برتری 5-1 توانست به یک چهارم نهایی راه یابد. ستاره
تحلیلی از آخرین تمرینات بارسلونا: 
آنطور که مشخص است گریزمان جایگزین سوارز خواهد شد. گریزمان، شماره 9 بارسا مقابل گرانادا خواهد بود.
در کنار او #مسی قرار خواهد گرفت. لئو مسی با آزادی کامل در خط حمله خواهد بود و در سمت راست قرار خواهد گرفت. سومین عضو در خط حمله فاتی خواهد بود! بازیکنی که توسط والورده شناخته شد و ممکن است توسط ستین به ستاره تبدیل شود. کارلوس پرز یکی دیگر از گزینه های نیمکت است! او احتمالا در نیمه دوم به جای فاتی به بازی خواهد آمد.
زیدان:‌ پیش فصل رئال مادرید تمام شد و حالا می خواهیم لالیگا را با قدرت شروع کنیم

زیدان :‌پیش فصل رئال مادرید تمام شد و حالا ما میخواهیم لالیگا رو با قدرت شروع کنیم.‌نیمار؟
من با تیمی‌ که در اختیار دارم اینجام و ما فقط به بازیکنانمون فکر میکنیم.‌به خرید نیاز داریم؟
من همان جواب را میدم. من یه تیم در اختیار دارم و تا پای مرگ کنار این بازیکنان هستم. ما همه‌ی تلاشمون رو میکنیم که فصل بسیار خوبی داشته باشیم. همین.‌پوگبا؟
ما این تیم رو در اخت
کنفرانس مطبوعاتی گریزمان(پارت1 ):
"بدون مسی، انسو و عثمان کار سختی داریم. ولی کارلس پرز رو هم داریم که کیفیت خوبی برای در ترکیب قرار گرفتن داره"
"لیگ قهرمانان همیشه تورنومنتی مهمه. مهم ترین چیز تو اون بردن و کسب سه امتیاز با ارائه بازی ای خوبه"
"هنوز بهترین گریزمان رو ندیدید"
"باید پیشرفت کنم به خصوص در حرکات بدون توپ"
"ما تیمی فوق العاده داریم و فردا ترکیبی مناسب برای برد میچینیم"
"من راحتم فقط باید یه چیزایی رو در زمین بهبود بدم به خصوص حرکاتم رو
شاگردان ارنستو والورده در دیداری خانگی توانستند با نتیجه 1-0 لوانته را شکست بدهند و قهرمانی شان در رقابت های این فصل لالیگا را قطعی کنند.
بارسا بازی را هجومی آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه 2 به گل برسد اما واکنش خوب آیتور، مانع از گلزنی لوئیس سوارز شد.
حملات بارسا ادامه پیدا کرد و در دقیقه 5، حرکت انفرادی خوب کوتینیو و ضربه محکم او، می توانست به گل اول بازی تبدیل شود اما باز هم آیتور مغلوب نشد. یک دقیقه بعد، ارسال دیدنی کوتینیو، لنگ
در ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی، کمپانی پرآوازه فورد اعلام کرد که قصد دارد بزودی کراس‌اور برقی جدیدی را با نام موستانگ مک ای (Mach-E) به بازار عرضه کند که با الهام از فورد موستانگ ساخته خواهد شد. چندی پیش سرانجام در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس، فورد موستانگ مک ای معرفی شد و برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، توانست نظر خریداران بسیاری را به سوی خود بکشاند به طوری که در طول نمایشگاه بیش از ۹۰۰۰ درخواست برای این خودرو به ثبت رسید. چراغ‌های خودرو، خطوط روی بدنه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها